795 750 923

O Mnie

Aneta Dobroch

Mistrz Świeckiej Ceremonii Pogrzebowej

Jestem Mistrzem Świeckiej Ceremonii Pogrzebowej. Posiadam właściwą aparycję, odpowiednią dykcję oraz barwę głosu, a także godny i kompletny strój.

Świecki pogrzeb jest niepowtarzalny. Dlatego każdą uroczystość żałobną przygotowuję indywidualnie - zgodnie z zaleceniami, wskazówkami i sugestiami Rodziny oraz zgodnie z upodobaniami i często ostatnią wolą Zmarłego. Dostosowuję również scenografię oraz muzykę do potrzeb, sytuacji oraz wskazówek rodzin.

2 lata pracy

w zawodzie

200+ ceremonii

odprawionych

Rzetelność

i kompetencje

Usługi

Profesjonalna oprawa muzyczna

Zapewniam profesjonalną oprawę muzyczną dostosowaną do potrzeb, sytuacji oraz wskazówek rodziny.

Projekcje multimedialne

Aby podkreślić wyniosłość ceremonii w mojej ofercie nie może zabraknąć projektora.

Kompleksowe usługi pogrzebowe

Oferuję kompleksowe usługi pogrzebowe - pełna oprawa pogrzebów zarówno świeckich jak i katolickich.

Nowoczesne nagłośnienie

Dysponuję nowoczesnym sprzętem nagłaśniającym, który jest niezbędny do przeprowadzenia ceremonii pogrzebowej.

Rejestrowanie przebiegu ceremonii

Dla rodzin zainteresowanych oferuję również możliwość rejestracji przebiegu ceremonii.

Prasa i media o mnie

super nowości - podkarpacie
www.supertydzien.pl
Na pogrzebie nie chcę księdza
Anna szykuje playlistę na swój pogrzeb. Trochę żartem, trochę serio mówi, że woli wszystkiego dopilnować sama. W końcu to będzie jej ostatnia uroczystość. - Na pewno nie chcę księdza. To ma być pogrzeb świecki, z urną zamiast trumny - mówi z przekonaniem. - I bez tej całej maskarady.

Nie chodzi do kościoła, nie przyjmuje księdza po kolędzie, więc niby czemu miałaby mieć katolicki pogrzeb? Owszem, jest ochrzczona, była u komunii i nawet brała ślub kościelny. Potem jakoś minęła się z Bogiem.

Czytaj więcej
Dwumiesięcznik Memento
Dwumiesięcznik Memento
Dwumiesięcznik Memento

MISTRZ ŚWIECKIEJ CEREMONII POGRZEBOWEJ NA NECROEXPO

Na VIII Międzynarodowych Targach Branży Pogrzebowej i Cmentarnej o nowej odsłonie świeckiej ceremonii pogrzebowej opowiedziała Aneta Dobroch.

Aneta Dobroch to Mistrz Świeckiej Ceremonii Pogrzebowej. Uroczystość składa się z kilku części. Najpierw odbywa się przywitanie zgromadzonych żałobników, które poprzedza krótki wstęp z delikatnym akcentem muzycznym. Następnie przedstawiony jest życiorys zmarłego, który poprzedza wywiad i konsultacja z rodziną. Po minucie ciszy uroczysty kondukt pogrzebowy wybiera się na cmentarz, gdzie odbywa się ostatnie pożegnanie.

Poznaję człowieka dopiero po śmierci - mówi Aneta Dobroch. Swój zawód wykonuje dopiero od półtorej roku, a tak naprawdę jej talent odkrył mąż, właściciel jednej z firm pogrzebowych mieszących się w Sandomierzu. Jak w każdej pracy, tak i w tej, często zdarzają się jakieś utrudnienia z którymi trzeba się uporać. - Zazwyczaj wysyłam do rodziny ankietę na adres mailowy. Muszą ją uzupełnić i mi odesłać. W ten sposób gromadzę materiał o zmarłym. Zdarza się jednak też tak, że ktoś nie ma konta, najczęściej są to osoby starsze. Wtedy musze przeprowadzić taki wywiad przez telefon. Zajmuje to często 2-3 godziny - dodaje Aneta Dobroch...

Czytaj więcej

Źródło: www.targikielce.pl
Elbląg
Elbląg
Elbląg

Opinie